Ploegdetail - IPU14 ( bbf code : B14 , sms code IPU14)

Trainingen

22/10/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU14 op TERREIN 1
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

23/10/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU14 op TERREIN 3
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

25/10/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU14 op TERREIN 2
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

29/10/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU14 op TERREIN 1
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

Contactgegevens

Balcaen Nick
Putman Jochem
Vercaemer Wim

Wedstrijdkalender

vs
F.C. Gullegem vs K.Racing Waregem
zondag 20 oktober 2019 om 11:00

vs
K.Racing Waregem vs Torhout 1992 KM.
zondag 27 oktober 2019 om 10:00

vs
KVK Westhoek vs K.Racing Waregem
zaterdag 02 november 2019 om 15:15

vs
K.Racing Waregem vs K.SC.Wielsbeke
zondag 10 november 2019 om 09:00

vs
K.Racing Waregem vs FC MU Izegem-Ingelmunster
zondag 17 november 2019 om 09:00

vs
K. VK Avelgem vs K.Racing Waregem
zaterdag 23 november 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs KRC Harelbeke
zondag 01 december 2019 om 09:00

Speeldag 7 - Uitslagen

Racing Club Harelbeke 6 - 3K.Racing Waregem
Torhout 1992 KM. 4 - 3K.VK.Westhoek
K.VK.Avelgem 2 - 4FC MU Izegem-Ingelmunster
Football Club Gullegem 4 - 0K.SC.Wielsbeke

Volgende wedstrijd Competitie

F.C. Gullegem vs K.Racing Waregem
zondag 20 oktober 2019 om 11:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Torhout 1992 KM.77001821
2K.VK.Westhoek76103118
3FC MU Izegem-Ingelmunster7430-112
4Football Club Gullegem7331410
4Racing Club Harelbeke7331210
6K.Racing Waregem7241-67
7K.VK.Avelgem7151-104
8K.SC.Wielsbeke7070-380

website en hosting sponsor