Ploegdetail - IPU15 ( bbf code : A15 , sms code IPU15)

Trainingen

10/04/2020 om 18:00 - AFGELAST: Groepstraining IPU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

13/04/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining IPU15
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

14/04/2020 om 18:00 - AFGELAST: Groepstraining IPU15 op TERREIN 1
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

17/04/2020 om 18:00 - AFGELAST: Groepstraining IPU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 17:45 stipt verwacht

Contactgegevens

Goerlandt Kim
Putman Jochem

Wedstrijdkalender

vs
KVK Avelgem vs K.Racing Waregem
zaterdag 18 april 2020 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs KRC Harelbeke
zaterdag 25 april 2020 om 14:00

Speeldag 14 - Uitslagen

Racing Club Harelbeke A0 - 3Football Club Gullegem A
FC MU Izegem-Ingelmunster A2 - 1K.VK.Avelgem A
K.VK.Westhoek A1 - 1K.Racing Waregem A

Volgende wedstrijd Competitie

KVK Avelgem vs K.Racing Waregem
zaterdag 18 april 2020 om 14:30

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Torhout 1992 KM. A127412822
1K.VK.Avelgem A12741022
3K.Racing Waregem A126332321
3K.VK.Westhoek A12633521
5FC MU Izegem-Ingelmunster A12534-219
6Football Club Gullegem A12282-338
7Racing Club Harelbeke A122100-216

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Torhout 1992 KM. A88002424
2K.FC.Varsenare A8521216
3K.VK.Avelgem A8431913
4K.VK.Westhoek A8440112
5K.Racing Waregem A7331-210
6FC MU Izegem-Ingelmunster A8251-37
6Racing Club Harelbeke A7241-67
8K.SV.Diksmuide A8071-251

website en hosting sponsor