Ploegdetail - GU17 ( bbf code : G17J , sms code GU17)

Trainingen

09/04/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining GU17 op TERREIN 5, TERREIN 4
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

13/04/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining GU17
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

16/04/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining GU17 op TERREIN 5, TERREIN 4
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

20/04/2020 om 19:30 - Groepstraining GU17
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

Contactgegevens

Putman Jochem
Secember Jurgen
Vansteenkiste Peter

Wedstrijdkalender

vs
K.Racing Waregem vs RC Lauwe
zaterdag 18 april 2020 om 16:15

vs
GD Ingooigem vs K.Racing Waregem
zaterdag 25 april 2020 om 09:15

Speeldag 14 - Uitslagen

F.C.E. Kuurne B2 - 3K. NS Heule
Hulste Sp. 1 - 1K.R.C. Waregem B
Jong Vijve 0 - 0K. VK Avelgem B
SC Oostrozebeke 3 - 2K. SK Beveren-Leie

Volgende wedstrijd Competitie

K.Racing Waregem vs RC Lauwe
zaterdag 18 april 2020 om 16:15

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Jong Vijve1210203330
2SC Oostrozebeke12741622
3K.R.C. Waregem B12633721
4Hulste Sp.12453-215
5K. NS Heule12480-1612
6F.C.E. Kuurne B12372-611
7K. SK Beveren-Leie12381-2210
8K. VK Avelgem B000000

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1RC Lauwe B87102821
2VK Wikings Kortrijk85121917
2SV Anzegem85121117
4K.R.C. Waregem B8332-211
5GD Ingooigem7331-310
6KSV Kortrijk734069
7K. WS Desselgem B7061-281
8Racing Club Harelbeke B7070-310

website en hosting sponsor