Ploegdetail - GU17 ( bbf code : G17J , sms code GU17)

Trainingen

27/02/2020 om 19:30 - Groepstraining GU17 op TERREIN 5, TERREIN 4
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

02/03/2020 om 19:30 - Groepstraining GU17
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

05/03/2020 om 19:30 - Groepstraining GU17 op TERREIN 4, TERREIN 5
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

09/03/2020 om 19:30 - Groepstraining GU17
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

Contactgegevens

Putman Jochem
Secember Jurgen
Vansteenkiste Peter

Wedstrijdkalender

vs
K.Racing Waregem vs GD Ingooigem
woensdag 04 maart 2020 om 19:30

vs
V.K. WIKINGS KORTRIJK vs K.Racing Waregem
zaterdag 07 maart 2020 om 09:00

vs
K.Racing Waregem vs KRC Harelbeke
zaterdag 14 maart 2020 om 16:15

vs
SV Anzegem vs K.Racing Waregem
zaterdag 21 maart 2020 om 10:30

vs
K.Racing Waregem vs KSV Kortrijk
zaterdag 28 maart 2020 om 11:30

vs
K. WS Desselgem vs K.Racing Waregem
zaterdag 04 april 2020 om 11:30

vs
K.Racing Waregem vs RC Lauwe
zaterdag 18 april 2020 om 16:15

vs
GD Ingooigem vs K.Racing Waregem
zaterdag 25 april 2020 om 09:15

Speeldag 14 - Uitslagen

F.C.E. Kuurne B2 - 3K. NS Heule
Hulste Sp. 1 - 1K.R.C. Waregem B
Jong Vijve 0 - 0K. VK Avelgem B
SC Oostrozebeke 3 - 2K. SK Beveren-Leie

Volgende wedstrijd Competitie

K.Racing Waregem vs GD Ingooigem
woensdag 04 maart 2020 om 19:30

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Jong Vijve1210203330
2SC Oostrozebeke12741622
3K.R.C. Waregem B12633721
4Hulste Sp.12453-215
5K. NS Heule12480-1612
6F.C.E. Kuurne B12372-611
7K. SK Beveren-Leie12381-2210
8K. VK Avelgem B000000

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1RC Lauwe B65101715
2VK Wikings Kortrijk64021714
2SV Anzegem64021014
4GD Ingooigem6321110
5K.R.C. Waregem B6222-28
6KSV Kortrijk624016
7K. WS Desselgem B6051-221
8Racing Club Harelbeke B6060-220

website en hosting sponsor