Ploegdetail - GU15 ( bbf code : G15M , sms code GU15)

test

Trainingen

04/12/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining GU15 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

07/12/2020 om 19:15 - AFGELAST: Groepstraining GU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:00 stipt verwacht

11/12/2020 om 19:30 - AFGELAST: Groepstraining GU15 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

14/12/2020 om 19:15 - Groepstraining GU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:00 stipt verwacht

Contactgegevens

Putman Jochem
Vandeputte Claude

Wedstrijdkalender

vs
K Racing Waregem vs KVC Deerlijk Sport
zaterdag 05 december 2020 om 16:00

Volgende wedstrijd Competitie

K Racing Waregem vs KVC Deerlijk Sport
zaterdag 05 december 2020 om 16:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1K. WS Desselgem A88005224
2SV Anzegem A86201418
3K.R.C. Waregem B7430612
4GD Ingooigem A8341-810
5V.V. Emelgem-Kachtem A8350-59
6K.VC Deerlijk Sport A8251-237
7FC MU Izegem-Ingelmunster C8260-136
7Jong Vijve7250-236

website en hosting sponsor