Ploegdetail - GU15 ( bbf code : G15M , sms code GU15)

test

Trainingen

18/01/2021 om 19:15 - Groepstraining GU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:00 stipt verwacht

22/01/2021 om 19:30 - Groepstraining GU15 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

25/01/2021 om 19:15 - Groepstraining GU15 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:00 stipt verwacht

29/01/2021 om 19:30 - Groepstraining GU15 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

Contactgegevens

Putman Jochem
Vandeputte Claude

Wedstrijdkalender

vs
VK Wikings Kortrijk vs K Racing Waregem
zaterdag 06 februari 2021 om 16:00

vs
K Racing Waregem vs FC Sparta Heestert
zaterdag 13 februari 2021 om 15:00

vs
KWS Desselgem vs K Racing Waregem
zaterdag 20 februari 2021 om 15:00

vs
K Racing Waregem vs SV Anzegem
zaterdag 27 februari 2021 om 15:00

vs
Jong Vijve vs K Racing Waregem
zaterdag 06 maart 2021 om 14:00

vs
K Racing Waregem vs VK Wikings Kortrijk
zaterdag 13 maart 2021 om 15:00

vs
FC Sparta Heestert vs K Racing Waregem
zaterdag 20 maart 2021 om 13:30

vs
K Racing Waregem vs KWS Desselgem
zaterdag 27 maart 2021 om 15:00

vs
SV Anzegem vs K Racing Waregem
zaterdag 10 april 2021 om 15:30

vs
K Racing Waregem vs Jong Vijve
zaterdag 17 april 2021 om 15:00

vs
VK Wikings Kortrijk vs K Racing Waregem
zaterdag 24 april 2021 om 14:45

vs
K Racing Waregem vs FC Sparta Heestert
zaterdag 08 mei 2021 om 15:00

vs
KWS Desselgem vs K Racing Waregem
zaterdag 15 mei 2021 om 15:00

vs
K Racing Waregem vs SV Anzegem
zaterdag 29 mei 2021 om 15:00

Volgende wedstrijd Competitie

VK Wikings Kortrijk vs K Racing Waregem
zaterdag 06 februari 2021 om 16:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1K. WS Desselgem A88005224
2SV Anzegem A86201418
3K.R.C. Waregem B7430612
4GD Ingooigem A8341-810
5V.V. Emelgem-Kachtem A8350-59
6K.VC Deerlijk Sport A8251-237
7FC MU Izegem-Ingelmunster C8260-136
7Jong Vijve7250-236

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p

website en hosting sponsor