Ploegdetail - IPU17 ( bbf code : 17A , sms code IPU17)

Trainingen

21/02/2019 om 19:30 - Groepstraining IPU17 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

25/02/2019 om 19:30 - Groepstraining IPU17 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht in kleedkamer 3

27/02/2019 om 19:30 - Groepstraining IPU17 op TERREIN 1
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht in kleedkamer 3

28/02/2019 om 19:30 - Groepstraining IPU17 op TERREIN 2
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

Contactgegevens

Delmulle Nico
Goerlandt Kim
Putman Jochem
Verleyen Didier

Wedstrijdkalender

vs
K.Racing Waregem vs K.FC.Sparta Petegem
zaterdag 13 april 2019 om 14:00

vs
K.Racing Waregem vs FC.V.Dender E.H.
zaterdag 23 februari 2019 om 14:00

vs
SC.Eendracht Aalst vs K.Racing Waregem
zaterdag 30 maart 2019 om 14:15
Cmp: Jeugdcentrum Zandberg
Zandberg 4 9300 Aalst
vs
K.Racing Waregem vs K.MSK.Deinze
zaterdag 06 april 2019 om 14:00

vs
KRC Harelbeke vs K.Racing Waregem
zaterdag 02 maart 2019 om 14:30
Cmp: Forestierstadion
Stasegemsesteenweg 23 8530 Harelbeke
vs
K.Racing Waregem vs Koninklijke Racing Club Gent
zaterdag 09 maart 2019 om 14:00

vs
K.Racing Waregem vs KRC Harelbeke
zaterdag 23 maart 2019 om 14:00

vs
Torhout 1992 KM. vs K.Racing Waregem
zaterdag 16 maart 2019 om 14:30
Sportstadion B. Vansteelandt
Bruggestraat 14 Sportstadion B. Vansteelandt 8820 Torhout
vs
FC.V.Dender E.H. vs K.Racing Waregem
zaterdag 27 april 2019 om 14:30
Cmp: Walleken
Walleken z/n 9470 Denderleeuw
vs
SV.Wevelgem City vs K.Racing Waregem
woensdag 27 februari 2019 om 19:30
Cmp A : SK Wevelgem City
Menenstraat 122 8560 Wevelgem

Speeldag 14 - Uitslagen

K.SC.Wielsbeke A2 - 4VK.Westhoek A
Racing Club Harelbeke A3 - 1Torhout 1992 KM. A
K.MSK.Deinze A3 - 4K.Racing Waregem A
FC MU Izegem-Ingelmunster A1 - 4K.SV.Oudenaarde A

Volgende wedstrijd Competitie

K.Racing Waregem vs K.FC.Sparta Petegem
zaterdag 13 april 2019 om 14:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1Racing Club Harelbeke A1411303133
2Torhout 1992 KM. A148511325
3K.Racing Waregem A14860-224
4K.SV.Oudenaarde A14761-122
5K.MSK.Deinze A14653321
6VK.Westhoek A14662120
7FC MU Izegem-Ingelmunster A14473-1015
8K.SC.Wielsbeke A140122-352

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1FC.V.Dender E.H. A5410712
1K.Racing Waregem A5410212
3SC.Eendracht Aalst A532059
4Torhout 1992 KM. A422026
4Racing Club Harelbeke A5230-126
6K.MSK.Deinze A413023
6Racing Club Gent A4130-13
6K.FC.Sparta Petegem A4130-53

website en hosting sponsor