Ploegdetail - 4DE PROV ( bbf code : PRB , sms code 4DE PROV)

Trainingen

22/10/2019 om 19:30 - Groepstraining 4DE PROV op TERREIN 3
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

24/10/2019 om 19:30 - Groepstraining 4DE PROV op TERREIN 3
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

29/10/2019 om 19:30 - Groepstraining 4DE PROV op TERREIN 3
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

31/10/2019 om 19:30 - Groepstraining 4DE PROV op TERREIN 3
Spelers worden om 19:15 stipt verwacht

Contactgegevens

Gardyn Jery
Lein Lode

Wedstrijdkalender

vs
K. FC Marke vs K.Racing Waregem
zondag 20 oktober 2019 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs K. Rekkem Sport
zaterdag 26 oktober 2019 om 19:30

vs
Hulste Sp. vs K.Racing Waregem
zondag 03 november 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs WS Bellegem
zondag 10 november 2019 om 14:30

vs
K.SC.Wielsbeke vs K.Racing Waregem
zaterdag 16 november 2019 om 19:30

vs
K.Racing Waregem vs K. VK Avelgem
zaterdag 23 november 2019 om 19:30

vs
F.C.E. Kuurne vs K.Racing Waregem
zondag 01 december 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs K. WS Desselgem
zaterdag 07 december 2019 om 19:30

vs
SV Anzegem vs K.Racing Waregem
zondag 15 december 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs SV Ingelmunster
zaterdag 04 januari 2020 om 19:30

vs
OG Stasegem vs K.Racing Waregem
zondag 12 januari 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs SC Oostrozebeke
zaterdag 18 januari 2020 om 19:30

vs
V.K. WIKINGS KORTRIJK vs K.Racing Waregem
zaterdag 25 januari 2020 om 18:00

vs
K.Racing Waregem vs Jong Vijve
zaterdag 01 februari 2020 om 19:30

vs
Jong Helkijn vs K.Racing Waregem
zaterdag 08 februari 2020 om 19:00

vs
K.Racing Waregem vs K. FC Marke
zaterdag 15 februari 2020 om 19:30

vs
K. Rekkem Sport vs K.Racing Waregem
zondag 23 februari 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs Hulste Sp.
zaterdag 07 maart 2020 om 19:30

vs
WS Bellegem vs K.Racing Waregem
zondag 15 maart 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs K.SC.Wielsbeke
zaterdag 21 maart 2020 om 19:30

vs
K. VK Avelgem vs K.Racing Waregem
zaterdag 28 maart 2020 om 18:00

vs
K.Racing Waregem vs F.C.E. Kuurne
zaterdag 04 april 2020 om 19:30

vs
K. WS Desselgem vs K.Racing Waregem
zondag 19 april 2020 om 15:00

Speeldag 8 - Uitslagen

RC Lauwe 0 - 0K.R.C. Waregem
K. VK Avelgem 0 - 0VK Dadizele
S.V. Wevelgem City A0 - 0K. SK Beveren-Leie A
K.VC Deerlijk Sport 0 - 0K. WS Lauwe
K.F.C. Moen 0 - 0K. Zwevegem Sp. A
FC Sp. Heestert A0 - 0K. Sassp. Boezinge A
SC Zonnebeke A0 - 0Bl. Otegem A
R. Dottignies Sp. 0 - 0K. SK Geluwe A

Volgende wedstrijd Competitie

K. FC Marke vs K.Racing Waregem
zondag 20 oktober 2019 om 15:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1SV Ingemunster76012119
2K. Rekkem Sport7610818
3K. VK Avelgem B75021217
3SC Oostrozebeke75021217
5K. FC Marke7421813
5K.R.C. Waregem B7421713
5WS Bellegem7421713
8Jong Helkijn7331610
9F.C.E. Kuurne734039
9SV Anzegem B7340-109
11Hulste Sp.7232-78
12Jong Vijve7241-77
13VK Wikings Kortrijk7151-144
14K. WS Desselgem7061-131
14OG Stasegem7061-161
14K.S.C. Wielsbeke B7061-171

website en hosting sponsor