Ploegdetail - IPU10-A ( bbf code : 10A , sms code IPU10-A)

Trainingen

21/02/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU10-B, IPU10-A op TERREIN 1
Spelers worden om 17:55 stipt verwacht in kleedkamer 2

25/02/2019 om 17:30 - Groepstraining IPU10-B, IPU10-A
Spelers worden om 16:45 stipt verwacht

25/02/2019 om 18:30 - Groepstraining IPU10-B, IPU10-A
Spelers worden om 18:25 stipt verwacht

26/02/2019 om 18:00 - Groepstraining IPU10-B, IPU10-A op TERREIN 2
Spelers worden om 18:55 stipt verwacht in kleedkamer 1

Contactgegevens

De Langhe Eddy
Vanhove Eli

Wedstrijdkalender

vs
Royal Excel Mouscron vs K.Racing Waregem
woensdag 06 maart 2019 om 18:00
La Malsence - Futurosport
Rue Barrière Leclercq, 13 7711 Dottignies
vs
K.Racing Waregem vs F.C. Gullegem
zondag 03 maart 2019 om 11:00

vs
K.Racing Waregem vs Torhout 1992 KM.
zondag 31 maart 2019 om 11:00

vs
KRC Harelbeke vs K.Racing Waregem
zaterdag 06 april 2019 om 11:00
Cmp: Forestierstadion
Stasegemsesteenweg 23 8530 Harelbeke
vs
FC MU Izegem-Ingelmunster vs K.Racing Waregem
zaterdag 23 februari 2019 om 10:45
Cmp: KFC Izegem
Sint-Jorisstraat 76 8870 Izegem
vs
K.Racing Waregem vs SV.Wevelgem City
zondag 17 maart 2019 om 11:00
Cmp: KRC Waregem
Mirakelstraat, 77 Mirakelstadion 8790 Waregem
vs
K.Racing Waregem vs FC MU Izegem-Ingelmunster
zondag 28 april 2019 om 11:00
Cmp: KRC Waregem
Mirakelstraat, 77 Mirakelstadion 8790 Waregem
vs
KVK Westhoek vs K.Racing Waregem
zaterdag 09 maart 2019 om 11:00
Cmp B : KVK Ieper
Sportcentrum Leopold 3-laan 16 8900 Ieper
vs
F.C. Gullegem vs K.Racing Waregem
zondag 24 maart 2019 om 10:45
Cmp : F.C. Gullegem
Poezelhoek 12 8560 Gullegem
vs
K.FC.Varsenare vs K.Racing Waregem
zondag 14 april 2019 om 10:00
FC Varsenare
Ter Straetendreef Van Caloen Stadion 8490 Varsenare

Speeldag 14 - Uitslagen

K.MSK.Deinze A0 - 0Racing Club Gent A
K.SV.Oudenaarde A7 - 8K.Racing Waregem A
VK.Westhoek A0 - 0K.FC.Sparta Petegem A
Torhout 1992 KM. A0 - 0Racing Club Harelbeke A

Volgende wedstrijd Vriendschappelijk

Royal Excel Mouscron vs K.Racing Waregem
woensdag 06 maart 2019 om 18:00

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1VK.Westhoek A110053
2K.FC.Sparta Petegem A000000
2K.Racing Waregem A000000
2K.SV.Oudenaarde A000000
2Racing Club Gent A000000
2Racing Club Harelbeke A000000
2Torhout 1992 KM. A000000
2K.MSK.Deinze A1010-50

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1FC MU Izegem-Ingelmunster A000000
1Football Club Gullegem A000000
1K.FC.Varsenare A000000
1K.Racing Waregem A000000
1K.VK.Westhoek A000000
1Racing Club Harelbeke A000000
1SV.Wevelgem City A000000
1Torhout 1992 KM. A000000

website en hosting sponsor