Ploegdetail - BELOFTEN ( bbf code : 19A , sms code BELOFTEN)

Trainingen

21/10/2019 om 19:30 - Groepstraining BELOFTEN
Spelers worden om stipt verwacht

23/10/2019 om 16:30 - Groepstraining BELOFTEN
Spelers worden om stipt verwacht

24/10/2019 om 19:30 - Groepstraining BELOFTEN
Spelers worden om stipt verwacht

28/10/2019 om 19:30 - Groepstraining BELOFTEN
Spelers worden om stipt verwacht

Contactgegevens

Vandeputte Johan

Wedstrijdkalender

vs
K.Racing Waregem vs SV.Wevelgem City
vrijdag 25 oktober 2019 om 20:30

vs
K. SK Beveren-Leie vs K.Racing Waregem
zaterdag 02 november 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs VK Dadizele
vrijdag 08 november 2019 om 20:30

vs
K. SK Geluwe vs K.Racing Waregem
zaterdag 16 november 2019 om 14:30

vs
K.Racing Waregem vs K. Sassp. Boezinge
vrijdag 22 november 2019 om 20:30

vs
VC.K.Zwevegem Sport vs K.Racing Waregem
vrijdag 29 november 2019 om 19:30

vs
Bl. Otegem vs K.Racing Waregem
vrijdag 06 december 2019 om 19:30

vs
K. WS Lauwe vs K.Racing Waregem
zaterdag 14 december 2019 om 14:30

vs
VK Dadizele vs K.Racing Waregem
vrijdag 03 januari 2020 om 20:00

vs
K.Racing Waregem vs R. Dottignies Sp.
vrijdag 10 januari 2020 om 20:30

vs
SC Zonnebeke vs K.Racing Waregem
zaterdag 18 januari 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs K.VC Deerlijk Sport
vrijdag 24 januari 2020 om 20:30

vs
K. VK Avelgem vs K.Racing Waregem
vrijdag 31 januari 2020 om 20:00

vs
K.Racing Waregem vs K.F.C. Moen
vrijdag 07 februari 2020 om 20:30

vs
FC Sp. Heestert vs K.Racing Waregem
vrijdag 14 februari 2020 om 19:30

vs
K.Racing Waregem vs K. WS Lauwe
zaterdag 22 februari 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs RC Lauwe
vrijdag 06 maart 2020 om 20:30

vs
SV.Wevelgem City vs K.Racing Waregem
vrijdag 13 maart 2020 om 20:00

vs
K.Racing Waregem vs K. SK Beveren-Leie
vrijdag 20 maart 2020 om 20:30

vs
K.Racing Waregem vs K. SK Geluwe
vrijdag 27 maart 2020 om 20:30

vs
K. Sassp. Boezinge vs K.Racing Waregem
zaterdag 04 april 2020 om 15:00

vs
K.Racing Waregem vs VC.K.Zwevegem Sport
vrijdag 17 april 2020 om 20:30

vs
K.Racing Waregem vs Jong Zulte
dinsdag 29 oktober 2019 om 20:00

Volgende wedstrijd Competitie

K.Racing Waregem vs SV.Wevelgem City
vrijdag 25 oktober 2019 om 20:30

Kampioenschap

team gw w+ w- w= ds p
1K. SK Beveren-Leie A86111719
2K. WS Lauwe76102118
2VK Dadizele86202018
4RC Lauwe8530615
5K. SK Geluwe A7421613
5K.R.C. Waregem7421013
7K.VC Deerlijk Sport6420212
8K.F.C. Moen7322411
9Bl. Otegem A734039
9K. Sassp. Boezinge A633039
9K. VK Avelgem7340-29
12FC Sp. Heestert A7232-48
13K. Zwevegem Sp. A724127
14S.V. Wevelgem City A8161-134
15SC Zonnebeke A7061-271
16R. Dottignies Sp.7070-380

website en hosting sponsor