BESTUUR

Onderstaande lijst biedt u een overzicht van de verantwoordelijken binnen de club:

Raad van Bestuur

Ivan Vanovervelt (Voorzitter)

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Hendrik Moerman (Ondervoorzitter)

M: 0475/38.71.71

E-mail : h.m@tricon.be

Gerrit De Backer (Lid)

M: 0474 94 20 09

E-mail : gerrit.debacker@outlook.com

Bruno Lahousse (Lid)

M: 0486/48.35.63

E-mail : bruno.lahousse@wijhelpen.be

Nico Delmullle (GC)

M: 0471/53.90.06

E-mail : rassing.delmulle@skynet.be

Sportieve cel

Postformatie

Hendrik Moerman

M: 0475/38.71.71

E-mail : h.m@tricon.be

Thierry Vandeplassche

M: 0474/26.98.80

E-mail : thierry.vandeplassche@nicotoy.be

Jurgen Muylaert

M: 0486/97 21 25

E-mail: jurgen.muylaert@telenet.be

Jeugdbestuur

Bruno Lahousse (Sportief manager)

M: 0486/48.35.63

E-mail : bruno.lahousse@wijhelpen.be

Jurgen Muylaert (TVJO)

M: 0486/97.21.25

E-mail: jurgen.muylaert@telenet.be

Marc Van Vlasselaer (JC Bovenbouw U14-U19)

M: 0478/66.27.56

E-mail : mvvl@telenet.be

Luc Brondeel (JC Middenbouw U10-U13)

M: 0473/31.85.55

E-mail: lucbrondeel@yahoo.com

Jean-Marie Godefroidt (JC Onderbouw U6-U9)

M: 0495/52.43.30

E-mail: verzekeringen@agathass.be

Jochem Putman (Coördinator keepers/ keepertrainer)

E-mail: jochem_putman@hotmail.com

Krist Vansteenhuyse (Hoofd scouting)

E-mail: krist.vansteenhuyse@telenet.be

Frederik Bonte (AVJO)

M: 0478/98.98.01

E-mail : bonte.frederik@telenet.be

Organisatie

Ivan Vanovervelt

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Technisch Directeur

Hendrik Moerman

M: 0475/38.71.71

E-mail : h.m@tricon.be

Gerechtigd correspondent

Nico Delmulle

M: 0471/53.90.06

E-mail : Rassing.delmulle@skynet.be

Public Relations

Ivan Vanovervelt

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Financiën / Administratie

Danny Loyson

M: 0495/52.01.29

E-mail : danny.loyson@telenet.be

Website / Communicatie

Frederik Bonte

M: 0478/98.98.01

E-mail : bonte.frederik@telenet.be

Organisator footlunch

Gerrit De Backer 

M: 0474 94 20 09

E-mail : gerrit.debacker@outlook.com

Kantine

Thierry Vandeplassche

M: 0474/26.98.80

E-mail : thierry.vandeplassche@nicotoy.be

Materiaal

Wim Vandendriessche

M: 0478/59.66.05

E-mail : wim.vandendriessche2@telenet.be


website en hosting sponsor