Bestuur

Onderstaande lijst biedt u een overzicht van de verantwoordelijken binnen de club:

Raad van Bestuur

Ivan Vanovervelt (Voorzitter)

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Hendrik Moerman (Ondervoorzitter)

M: 0475/38.71.71

E-mail : h.m@tricon.be

Pieter Vandeputte (Lid)

M: 0477/27.38.94

Christophe Rommens (Lid)

E-mail: christophe.rommens@proximus.be

Nico Delmulle (Lid)

M: 0471/53.90.06

E-mail : Rassing.delmulle@skynet.be

Gerrit De Backer (Lid)

M: 0474 94 20 09

E-mail : gerrit.debacker@outlook.com

Thierry Vandeplassche (Lid)

E-mail : thierry.vandeplassche@nicotoy.be

Bruno Lahousse (Lid)

M: 0486/48.35.63

E-mail : bruno.lahousse@wijhelpen.be

Sportieve cel

Postformatie

Hendrik Moerman

M: 0475/38.71.71

E-mail : h.m@tricon.be

Thierry Vandeplassche

E-mail : thierry.vandeplassche@nicotoy.be

Christophe Rommens

E-mail: christophe.rommens@proximus.be

Jeugdbestuur

Nico Delmulle (Sportief manager)

M: 0471/53.90.06

E-mail : Rassing.delmulle@skynet.be

Jurgen Muylaert (TVJO)

E-mail: jurgen.muylaert@telenet.be

Kim Goerlandt (JC Bovenbouw U13-U17)

M: 0476/76.77.52

E-mail: goerlandtkim@yahoo.com

Luc Brondeel (JC Middenbouw U9-U12)

M: 0473/31.85.55

E-mail: lucbrondeel@yahoo.com

Xavier Vanderghinste (JC Onderbouw U6-U8)

E-mail: xavier.vanderghinste@mil.be

Jochem Putman (Coördinator keepers/ keepertrainer)

E-mail: jochem_putman@hotmail.com

Krist Vansteenhuyse (Hoofd scouting)

E-mail: krist.vansteenhuyse@telenet.be

Koen Desmet (Physical coach)

M: 0488/01.50.07

E-mail : smettie5@gmail.com

Kevin Catteeuw (Administratie)

E-mail : kevincatteeuw@hotmail.com

Public Relations

Ivan Vanovervelt

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Gerechtigd correspondent

Nico Delmulle

M: 0471/53.90.06

E-mail : Rassing.delmulle@skynet.be

Organisatie

Ivan Vanovervelt

M: 0474/97.70.08

E-mail : ivan.rac.waregem@telenet.be

Organisator footlunch

Gerrit De Backer 

M: 0474 94 20 09

E-mail : gerrit.debacker@outlook.com

Kantine

Thierry Vandeplassche

E-mail : thierry.vandeplassche@nicotoy.be

Materiaal

Wim Vandendriessche

M: 0478/59.66.05

E-mail : wim.vandendriessche2@telenet.be

Ouderraad

Bruno Lahousse

M: 0486/48.35.63

E-mail: bruno.lahousse@wijhelpen.be


website en hosting sponsor